Autoforum.cz 26.06.2026 20:45 Automobilka už nějaký ten pátek bojuje o přežití a tento krok jí pomůže leda do hrobu. Z reakce firmy se zdá, že je smířená se svým osudem - její auta se daří prodávat jen s pomocí peněz všech, kteří si je nekupují. A to je institut, který zrovna teď v Americe nefunguje.

Čítať celý článok >>