Stále váhate nad kúpou štvorkolky? Dôvody, prečo sa oplatí kúpiť

Datum: 15.11.2022

Uvažujete, že vozový park rozšírite a kúpite si štvorkolku? Gratulujeme! Máte výborný nápad!

Kupujete autobatériu príliš často? Toto sú príčiny jej degradácie

Datum: 06.11.2022

V priemere je životnosť akumulátora do osobného vozidla 3 až 5 rokov. Kupujete batériu častejšie? Vo väčšine prípadov ste na vine vy sami.

Na menšej farme využijete štvorkolku efektívnejšie ako traktor

Datum: 16.10.2022

Ak si myslíte, že traktor žiadne iné vozidlo nenahradí, tak ste na omyle. U nás ešte stále zriedkavo využívané a v zahraničí veľmi obľúbené pracovné štvorkolky sú skvelou náhradou za traktor.

5 tipov pred výberom snehových reťazí

Datum: 11.09.2022

Snehové reťaze síce nie sú na Slovensku súčasťou povinnej výbavy, ale v istých situáciách vás dokážu priam zachrániť.

Pri výbere moto prilby sa nedajte oklamať dizajnom

Datum: 04.09.2022

Ruku na srdce, milí motorkári, ktorí z vás si kúpili motorku aj preto, aby okúzľovali dámy? A ruku na srdce, milé dámy, ktorá z vás sa neotočí za mužom na motorke?

Prehriatie. Čo robiť, ak motor vrie

Datum: 24.08.2022

Auto zastavené na kraji cesty, otvorená kapota, zmätení ľudia v kúdole pary. Každý videl tento obrázok na ceste v lete, prechádzal okolo a sympatizoval. Ako konať v takejto situácii, keď sa to stane vám?

Prečo merať tlak pneumatík

Datum: 24.08.2022

Tlak v pneumatikách výrazne ovplyvňuje parametre jazdy: komfort, ovládanie stroja, hospodárnosť a bezpečnosť. Je dôležité udržiavať tlak odporúčaný výrobcom a pravidelne ho kontrolovať. Poďme zistiť, ako to urobiť správne.

Prečo som si kúpil štvorkolku

Datum: 10.08.2022

Dlho som váhal a zvažoval kúpu štvorkolky. Predsa len špičková štvorkolka si vyžaduje vyššiu investíciu. Teraz, keď ju mám už doma, neviem si moje rozhodnutie vynachváliť.

Aká výbava by vám nemala chýbať na plavbe jachtou

Datum: 09.08.2022

Predstava plavby na jachte môže byť nádherná a realita mierne povedané desivá. Pred rozhodnutím či sa plavby zúčastniť si musíte uvedomiť, že budete niekoľko dní na mori s uzavretou skupinou ľudí.

3 vlastnosti, ktoré musia mať pneumatiky pre elektromobily

Datum: 04.08.2022

So stúpajúcim počtom majiteľov elektrických alebo hybridných vozidiel stúpa tiež dopyt po pneumatikách pre tieto typy vozidiel. Pneumatiky pre klasické automobily by pre elektromobily nestačili vo viacerých smeroch.

Ktoré svetlomety sú efektívnejšie

Datum: 01.08.2022

Svetlomety automobilu sú dôležitým dizajnovým prvkom automobilu a slúžia na osvetlenie vozovky pri jazde v noci. Existuje veľa dizajnov a typov svetlometov. Hlavnými typmi svetlometov podľa dizajnu sú svetlomety s reflektormi a svetlomety so šošovkami.

Akú výbavu by malo mať vaše auto

Datum: 28.07.2022

V súčasnosti je výber značiek a modelov veľmi veľký. Ak ste sa rozhodli pre značku auta a model, stojíte pred otázkou výberu výbavy vozidla.

Keď výmena brzdových doštičiek nepomohla

Datum: 28.07.2022

Význam brzdového systému pre moderné auto možno len ťažko podceňovať. Od efektívnosti jeho práce závisí nielen pohodlie a istota pri riadení vozidla, ale aj jeho bezpečnosť a často aj zdravie a dokonca život vodiča a cestujúcich.

Ako umyť auto bez poškodenia karosérie

Datum: 28.07.2022

Každý majiteľ auta pravidelne čelí potrebe umyť svoje auto. Niektorí vodiči sú veľmi hákliví na čistotu svojho auta, najmä ak ide o krásny model s drahým lakom.