13.06.2026 21:00 Je to luxusní auto z ranku BMW nebo Mercedesů, tohle jsou ale věci spíš jako z katalogu Škody. Tím neříkáme, že proti nim něco máme, ostatně ono opatření může posloužit i majitelům, kteří ví, že dvakrát nevoní.
13.06.2026 21:00 Je to sympatické auto tak či onak, s jediným motorem o výkonu, který překonává i vrcholná verze Škody Fabia, ale není takovým lákadlem, jakým mohlo být. Teď má aspoň o 4 kobylky víc, což den z noci pochopitelně nedělá, odkládá to ale nepříjemná dilemata.
13.06.2026 21:00 Je trochu smutné, že ani tak americké zboží nenachází v Americe velké zastání, to ale nejspíš proto, že nenabízí řádně americký motor. V Evropě by to vadit nemuselo. A základní cena, jakkoli je o 600 tisíc Kč vyšší než ve Státech, také nevypadá zle.
13.06.2026 21:00 Chcete levné auto z druhé ruky a nechcete to elektrické? Pak si kupte plug-in hybrid. Také v jeho případě se neviditelná ruka trhu vyřádila na jeho zůstatkové hodnotě dosyta, podobně jako v případě druhých jmenovaných aut to ale znovu budete i vy, kdo na nich bude tratit.
13.06.2026 12:30 Nevíme, koho u BMW napadlo postavit tohle auto vedle matky všech M3. Je to zbytečná provokace už proto, že novinka bude nejméně dvakrát těžší. Jinak se ale zdá, že přinejmenším v případě designu přídě a bočních partií designéři zkrátka dělali, co mohli.
13.06.2026 12:30 Měli jsme k avízům firmy, která za nimi stála, od začátku své výhrady, říci s jistotou, že je to „levá”, ale jednoduše nešlo. Z vyšetřování expertní skupiny ovšem vyplynulo, že realita není jiná. Tyto baterie nikdy neexistovaly a jeden podfuk tu navazoval na druhý.
13.06.2026 12:30 Tohle je na poměry současných VW pořád „normální” auto s „normálním” designem, které pořád můžete mít s „normálními” motory za aspoň trochu „normální” ceny. A také s „normálním” interiérem? Aha, tak s tím už ne.
13.06.2026 04:00 Když nějaké auto vydrží v prodeji jen tři roky, během nichž osloví jednotky tisíc lidí, víte, že šlo o průšvih jako hrom. Za vše tu mohl design, který byl sice neotřelý, ale podívejte se už na interiér. A to bidlo uprostřed je řadicí páka spojená s motorem V6, normální tu prostě není nic.
12.06.2026 19:00 Naprostá většina i mnohem slabších nových aut spojuje jakkoli vyšší výkon automaticky se samočinnou převodovkou, tohle je výjimka. Máme ale obavu, že už je tou poslední na světě. A i za ní se jednoho dne zavře voda.
12.06.2026 19:00 Trochu to připomíná filmový Skynet, ale přesně o tom rizika spojená s AI jsou. Ve své dnešní podobě může být ceněným pomocníkem, svěřit jí samostatně jakoukoli agendu zavání průšvihem.
12.06.2026 19:00 Tohle není restomod, je to nová výroba něčeho, o čem jsme si mysleli, že se na silnici už nikdy nevrátí. Teď je to zpátky v opravdu úchvatné formě, problém je jen jeden. Stroj s parametry supersportu také jako supersport stojí.
12.06.2026 10:45 Už delší čas nechápeme, jak je vůbec možné, že tento člověk, který pokazil prakticky vše, na co sáhl, a firmu poslal do první ztráty od roku 1957, stále zůstává v jejím čele. Nyní si můžeme s uspokojením jedno: Ti rozumnější se ho aspoň zkusili zbavit, jenže neuspěli.
12.06.2026 10:45 Nejvýše postavený člověk v dnes jasně největší automobilce světa byl v rozhovoru až trochu osobní, když uvedl, že se ve svém boji proti slepému sázce na jedinou budoucnost cítí být osamocen. Neznamená to ale, že by couvl, z představy jen elektrických aut je mu smutno.
12.06.2026 10:45 Sahat na sériový stav tohoto auta je podle mnohých svatokrádež. Jak se ale ukazuje, když s ním ti správní lidé udělají ty správné věci, je výsledkem ještě víc žádoucí stroj. Jeho cena v aukci teď může snadno pokořit i 100milionovou hranici.
12.06.2026 02:15 No podívejte se na ně, při troše představivosti s nimi budete vypadat, jako že vlastníte skutečný McLaren P1. Fakt, že ho vlastnit nebudete, vás ale nejspíš bude mrzet míň než to, že ani na tu mizernou karosařinu nejspíš nemáte.

