Nový koncept Toyota C-HR Prologue vyzerá zaujímavo a pomaly mieri do výroby

08.12.2022 17:45 Ďalší futuristický koncept Toyoty, ktorý však od sériovej výroby nemá až tak ďaleko. S novými konceptami sa v Toyote roztrhlo vrece. Japonská značka sa snaží zaujať novými futuristickými dizajnami, z ktorých však do výroby prejde s prehľadom až 95 percent. Novinka v podaní zatiaľ konceptu Toyota C-HR Prologue je opäť ďalším z rodiny automobilov budúcnosti, … The post Nový koncept Toyota C-HR Prologue vyzerá zaujímavo a pomaly mieri do výroby first appeared on Jazdime.

Neobrúsený diamant na brehu Mŕtveho mora menom Jordánsko

08.12.2022 17:45 Jordánsko poznajú turisti hneď vďaka niekoľkým zaujímavostiam a svetovým unikátom. Prvým je bez pochýb Mŕtve more, ktoré Jordánsko zdieľa spolu s Izraelom. Druhým unikátom, ktorý sa dokonca radí do novodobých divov sveta, je mesto Petra na juhu krajiny, ktoré ponúka úžasný pohľad na stavby vytesané do skaly. My sme sa rozhodli, že Jordánsko navštívime, ale … The post Neobrúsený diamant na brehu Mŕtveho mora menom Jordánsko first appeared on Jazdime.

Brutálna nádherná dokonalá Bentley Batur sa už preháňa po európskych cestách

08.12.2022 05:45 Keď sme po prvýkrát obdivovali koncept Bentley Batur predstavený na tohtoročnej motoristickej akcii Monterey Car Week, mysleli sme si, že sa stane len ďalším exponátom múzea Bentley. Našťastie sa tak nestalo a tento model zamieril do výroby. Dnes sa môžeme pokochať reálnym a rukolapným purpurovým modelom Bentley Batur s označením #0, ktorý sa už preháňa … The post Brutálna nádherná dokonalá Bentley Batur sa už preháňa po európskych cestách first appeared on Jazdime.

TEST: Piaggio MP3 – Trošku inakšia trojkolka, ako si pamätáme z detstva

05.12.2022 18:03 Konečne sme sa dočkali talianskeho trojkolesového špeciálu, ktorý je krížencom automobilu a mestského skútra. Pýtate sa ako je to možné? Piaggio prišiel v roku 2006 so zaujímavým patentom, ktorý doslova vyrazil dych tak motorkárom, ako aj motoristom. Trojkolesový skúter? Zaujímavý nápad pre tých, ktorí sa síce boja jazdy na dvoch kolesách, no v aute sa … The post TEST: Piaggio MP3 – Trošku inakšia trojkolka, ako si pamätáme z detstva first appeared on Jazdime.

Nový koncept z dielne Toyota! bZ Compact SUV nemusí byť až tak vzdialený produkčnej verzii

01.12.2022 19:48 Japonská automobilka ponúkne svetu päticu elektromobilov z rodiny s označením “bZ”. Dnes sa svetu predstavuje kompaktné mestské SUV, alebo lepšie povedané crossover, ktorý je zatiaľ označený ako Toyota bZ Compact SUV. Aj keď by sa nám jeho tvary a krivky mohli zdať trošku futuristickejšie, Toyota nás ubezpečuje, že produkčná verzia sa od konceptu veľmi odlišovať … The post Nový koncept z dielne Toyota! bZ Compact SUV nemusí byť až tak vzdialený produkčnej verzii first appeared on Jazdime.

Myslíte si, že všetky škaredé autá ste už videli? Tak sa pozrite na Munro Mark 1…

01.12.2022 08:00 Je nám ľúto, že niektoré automobily označujeme za škaredé. Predsa len, krása je veľmi subjektívna záležitosť. No žiaľ, nič iné nám pri pohľade na Munro Mark 1 nenapadlo. Jednoducho škaredé… A hoci chce byť tento britský elektrický off-road konkurentom Land Roveru Defenderu, jeho dizajnéri by sa veru mali trochu posnažiť, aby krivky tohto opulentného terénneho … The post Myslíte si, že všetky škaredé autá ste už videli? Tak sa pozrite na Munro Mark 1… first appeared on Jazdime.