Nová edícia ikony Ford Bronco vás prenesie do šesťdesiatych rokov + VEĽKÁ GALÉRIA

15.08.2022 09:30 Odkedy prišlo nové Bronco na scénu, nielen Ford, ale aj rôzne ďalšie spoločnosti tento automobil vylepšujú, upravujú a robia z neho novodobú ikonu. Tieto úpravy sú naozaj pútavé. Od luxusného, cez šesťkolesový až po Baja špeciál. Ford Bronco poslednej generácie dobýva srdcia motoristov. Dnes si Ford pomocou špeciálnych edícii Heritage Edition a Heritage Limited Edition … The post Nová edícia ikony Ford Bronco vás prenesie do šesťdesiatych rokov + VEĽKÁ GALÉRIA first appeared on Jazdime.

Na prázdniny aj do terénu! Mercedes Vito v pôsobivej úprave od Vansports

14.08.2022 10:00 Prázdniny ešte nekončia a nemecký úpravca Vansports to chce ešte využiť. Prináša veľmi pôsobivú úpravu modelu Mercedes Vito, ktorá dostala označenie Geotrek Edition. Už podľa jej názvu si môžeme domyslieť, akým smerom sa úprava, ako aj rodinný model Vito budú uberať. Presne tak! Smerom do terénu. Vansports chce ukázať, ako môže vyzerať kempovanie s automobilom … The post Na prázdniny aj do terénu! Mercedes Vito v pôsobivej úprave od Vansports first appeared on Jazdime.

Aston Martin zložený z takmer 350 000 dielov? Taká je Lego skladačka, ktorú si však nikde nekúpite

13.08.2022 21:46 Azda najpopulárnejšia stavebnica na svete, Lego, prichádza opäť  úžasnou stavebnicou automobilu v životnej veľkosti. Tentokrát konštruktéri z 347 954 dielikov postavili historický Aston Martin DB5, ktorý dostal dokonca aj špionážnu výbavu, akú mal vo filmoch agent 007, James Bond. Tento Lego špeciál si môžu záujemcovia prezrieť v modernizovanom Lego obchode na Leicester Square, ktorý by … The post Aston Martin zložený z takmer 350 000 dielov? Taká je Lego skladačka, ktorú si však nikde nekúpite first appeared on Jazdime.

Britská značka MG začína lákať na svoj nový sedan! Vyzerá veľmi dobre

09.08.2022 11:45 Britská značka MG, ktorá je momentálne pod krídlami čínskeho gigantu SAIC, začína zákazníkov lákať na svoj najnovší luxusne vyzerajúci sedan MG7. Priniesť má konkurencieschopný dizajn, zaujímavé ceny a dostupnosť luxusnejších automobilov aj pre nižšie vrstvy. Je stelesnením toho, čo chce azda každý Európan. Veľa muziky za málo peňazí. MG MG7 vyštartuje najskôr na čínskom trhu… … The post Britská značka MG začína lákať na svoj nový sedan! Vyzerá veľmi dobre first appeared on Jazdime.

Ferrari F40 oslavuje! Na scéne je táto ikona už 35 rokov

03.08.2022 13:46 Niekedy sa zamyslíme, či dizajnéri, dnes už ikonických, automobilov, pri svojej tvorbe rozmýšľajú, že sa ich automobil raz stane ikonou. Či im pri tvorbe toho najkrajšieho dizajnu podľa ich gusta napadne, že by sa z daného auta mohla či už hneď, alebo o niekoľko rokov, stať modla motoristov a veľmi žiadaný zberateľský kúsok. Pri pohľade … The post Ferrari F40 oslavuje! Na scéne je táto ikona už 35 rokov first appeared on Jazdime.

Špeciálne jednotky budúcnosti sa môžu tešiť na nový Plasan Wilder

03.08.2022 13:46 Vojenský špeciál budúcnosti predstavila izraelská firma Plasan. Jej obrnený špeciál Wilder by mal v budúcnosti pomáhať vojenským hliadkam či špeciálnym jednotkám v tých najťažších podmienkach. Vyzerá trochu ako helikoptéra bez vrtule, no dizajn nie je navrhnutý len tak. Izraelskí konštruktéri si na ňom dali obzvlášť záležať. Plasan plánuje spraviť z Wildera autonómne vozidlo… Srdcom obrneného … The post Špeciálne jednotky budúcnosti sa môžu tešiť na nový Plasan Wilder first appeared on Jazdime.