Ľudovít Kaník 22.06.2026 05:33 Je nezmyselné a hlúpe ako sa niektorí, tiež odborníci či analytici, pustili do prezidenta Kisku za to, že nepozval na rokovanie Kotlebu. Prečo by mal?

Čítať celý článok >>