07.06.2026 19:45 Okolnosti legálního prodeje věhlasnou aukční síní vrhají na už půl roku se táhnoucí kauzu víc světla, než by jejímu hlavnímu aktérovi bylo milé. Je zjevné, že informace o jeho vlastních kriminálních aktivitách jsou pravdě mnohem blíž než příběh o údajné krádeži.
07.06.2026 19:45 Pokud si právě ťukáte na čelo, nejste sami, Švédům to ale přijde normální. V jejich myslích už tyto jednotky „nejsou součástí klíčové technologie”, a tak si s nimi nebudou špinit ruce, i kdyby je chtěl jakýkoli počet zákazníků.
07.06.2026 11:01 Tahle auta vznikla na truc Tesle a Elonu Muskovi s tím, že budou vším, čím Tesly nejsou. Zatím to ale vypadá spíš, že jsou v tom špatném jsou vším, čím Tesly jsou. A v něčem jsou ještě horší. Však co je to za auto, které nezvládne existovat bez garáže?
07.06.2026 11:01 Není problém chápat, že jde o komplexní službu, která bude podstatně dražší než samotná práce běžného mechanika. Jenže také je tu spousta tuctových dílů, které Bugatti prodává jako něco výjimečného, i když VW ty samé použil v obyčejných Volkswagenech či Audi.
07.06.2026 11:01 Od Bloombergu je trochu morbidní o věci takto uvažovat, ale stane se to - silné ročníky čeká cesta na věčnost a své nastřádané majetky si s sebou nevezmou. Mezi nimi se nachází i nespočet cenných aut, která získají dědicové. Co s nimi bude dál?
07.06.2026 02:15 Tento člověk na první pohled působí dojmem, že je totálně mimo realitu, historicky ale proslul upřímností, která předchází změnám ve fungování jím řízené firmy. Existuje tedy naděje, že ani tímto prohlášením jen planě nestřílí do vlastních řad, ale chystá se něco změnit.
06.06.2026 18:00 Tohle už je kapitulace a projev totálního odtržení od reality. Obchodní a marketingový šéf firmy se s pomocí toho největšího a nejprázdnějšího klišé o koních pokouší tvrdit, že VW to s elektrickými auty nevzdá, ať už budou nařízena nebo ne.
06.06.2026 18:00 Víte, jak je to s tím bičem a exkrementy, tady se zdá být situace velmi podobná. Naopak pokusy amatérských designérů ukazují, že lépe působící auto by nakreslil skoro každý, tak moc ho Ferrari zmastilo.
06.06.2026 18:00 Pokud chcete auto, se kterým bez starostí dojede opravdu daleko, potřebujete ideální kombinaci co nejmenší spotřeby a co největší zásobárny energie. „Moderna” v tomto selhává, klasika naopak. A současný Superb TDI je na tom v reálu ze všech aut nejlíp.
06.06.2026 18:00 Málokterá automobilová novinka posledních let o sobě může říci, že nevzbudila nadšení téměř v nikom, její prodeje tomu pak odpovídaly. Ale jen v elektrické verzi, ta spalovací se těší slušnému zájmu. Vzhledem k cenám Chargeru pro modelový rok 2027 se tyto nůžky nejspíš jen rozevřou.
06.06.2026 09:15 Oba tyto modely byly před svým odhalením zdrojem kontroverze, po premiéře modelu Purosangue ale prakticky nikdo neřekl ani popel a výroba se rozjela ve velkém. Po odhalení modelu Luce nemůže automobilový svět už týden popadnout dech a vyrovnat se s tím, co vidí.
06.06.2026 00:00 Je to pastva pro oči na hranici kýče, ale za nás pořád pastva, kterou umocňuje to, že příchodu sériového provedení po tak dlouhém čekání už každý nevěřil. Nakonec se ale trpělivost 72 šťastlivcům vyplatila, sportovní cesťák P72 je šperkem na čtyřech kolech.
06.06.2026 00:00 Teď už je naprosto zřejmé, že ručně řazené převodovky ve sportovních modelech nikdo nechce. Premiéra této verze nevzbudila žádný zájem, dealeři mají problém tu hrstku aut rozprodat a musí přicházet se slevami. Tak by to podle některých mělo být. Jenže je to přesně naopak.
06.06.2026 00:00 Od Bloombergu je trochu morbidní o věci takto uvažovat, ale stane se to - silné ročníky čeká cesta na věčnost a své nastřádané majetky si s sebou nevezmou. Mezi nimi se nachází i nespočet cenných aut, která získají dědicové. Co s nimi bude dál?
05.06.2026 15:15 Nechceme být „nevděční”, i tohle je jistě lepší než nic. Ale ne o moc. Z tohoto auta až příliš okatě čiší, že není tím, čím se tváří, že je. Nejde o autentický model Audi, ani o vlastní vývoj na základech vozu sesterské automobilky, je to něco jako auto od Zagata, které nedostane skoro nikdo. Tak k čemu to?

